Ömer Ateş, UEFA Pro-Lisans Kursunda Eğitim Verdi

26 Aralık- 7 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen UEFA Pro Lisans Kursuna Eğitimci olarak katılarak Sporda psikolojik Destek ve Duran Toplarda Konsantrasyon eğitimi verdim. Antalya Mardan Palace’da düzenlenen kursta, Ömer Kaner, Muammer Birdal, Tuna Güneysu, Rasim Kara, Zeki Çol, Kemal Kapulluoğlu, Niyazi Eniseler, Ömer Ateş ve Arda Coşkun eğitmenlik görevini üstlendi. Andreas Morisbak ve Altan Tanrıkulu ise organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın da ziyaret ettiği kursta, TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas ile birlikte Eğitim Müdürü Yücel Uyar ve Eğitim Sorumlusu Emir Şiranlı da hazır bulundu.

UEFA Pro Lisans Kursu’na; Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Cihat Arslan, Ergün Penbe, Faruk Korkmaz, Hakan Kutlu, Levent Şahin, Mehmet Altıparmak, Mehmet Özdilek, Mutlu Topçu, Osman Özköylü, Rahim Zafer, Soner Tolungüç, Tayfur Havutçu, Ümit Özat ve Zafer Turan kursiyer olarak katıldı.

İlk etabı 28 Mayıs- 9 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve kursiyerlerin Ekim 2012′de UEFA Antrenör Eğitimi Kursiyer Değişim Programı’na da katıldığı UEFA Pro Lisans Kursu’nun ikinci etabı 08 Ocak’ta sona erdi.

Check Also

Gillette & Milliyet Spor Ödülleri Töreni

Maksimum Performans ve Beşiktaş JK spor psikoloğu Ömer Ateş,  bu yıl 64.ncüsü düzenlenen Gillette & …